Amálka a Týna (hypotonie, ADD)

31.03.2015 10:42

Náš příběh:

Měli jsme po řádném povinném očkování hexavakcínou ve 3 měsících veliké problémy - holčička hypotonická, neustále brečela - i když před tím byla klidné miminko a spávala od 1 měsíce celou noc. Našla jsem si tedy něco o škodlivosti očkování a ukázala to doktorovi. Doktor se mi smál a říkal, že je to normální reakce organismu a že těm "internetům" nesmím tolik věřit., tak jsem teda věřila jemu, protože na to přece studoval.. Později jsem se dočetla, že ten děsivý zoufalý pláč je encefalitický křik a znamená poškození mozku. Co jsem to své holčičce udělala?!!!  Tyto informace jsem si musela dohledat sama, neboť doktoři Vám o nežádoucích účincích neřeknou. Do té doby jsem věřila, že lékař ví, co dělá.  A až potom jsem se dostala ke knize "varovné signály očkování"  kde je vysvětlena nesmyslnost této i jiných vakcín. Dále mi v ordinaci byl Prevenar byl předložen jako povinný a sestra mi dala na výběr - buď zdarma "proti" 10 pneumokokům, nebo za 400,- "poroti" 13 pneumokokům, a že prý já jsem rozumná, tak určitě chci pro své dítě to nejlepší... samozřejmě jsem si zaplatila tu "lepší" vakcínu "proti" pneumokokům Prevenar13. (až později jsem se dočetla, že pneumokoků je něco kolem 100 kmenů, a samozřejmě jsme chytili jeden z těch, co v očkování nebyl).

Zkráceně - v 8 měsících Amálka udržela hlavičku ve svislé poloze, v roce se začala plazit, v roce a půl - po homeopatické detoxikaci začala lézt, ve 20 měsících se poprvé posadila, ve 2 letech si stoupla s oporou, ve dvou a půl po dalších detoxikačních kůrách začala chodit s oporou kolem nábytku. Snad začne chodit i samostatně (má trochu zdeformované nožičky dlouhodobým lezením).

Novinka: Amálka nám na vánoce 2014, tedy pár dní před 3. narozeninami, udělala první krůčky :-))) Mnoho dětí takové stěstí nemá, viz. články pod textem v sekci - OČKOVÁNÍ - RIZIKA  a v PŘÍBĚZÍCH.   Doktor nás i přes problémy nutil do 4. dávky hexy a prevenaru, vyhrožoval sociálkou a hygienou.. (to nesmí), neposkytl nám informace o možných nežádoucích účincích ! (to by podle zákona měl), neakceptoval to, že dítě není v pořádku, což je kontraindikace očkování...

Doplněno: září 2015 - Amálka má zborcené klenby na chodidlech, slabé nožičky do X, neurolog a rehabilitační sestra předvídají problémy s kyčlemi a páteří, pokud by se stav neřešil. Dostane ortézy a musíme stále cvičit a masírovat nohy. Stále věřím, že se jednou srovná.

 

Starší dcera má ADD (porucha pozornosti, lhaní, zapomínání,..) , ale souvislosti mi taky začaly docházet až později.

Pokud se někdo ohání tím, že neočkované dítě vám nevezmou do školky, tak se mi chce brečet. Sice bych dřív tento argument taky řekla, ale po tom, co se stalo (nám a stovkám dalších - případy se začaly vynořovat s postupným hledáním pravdy) se ztotožňuju se slovy homeopata, který mi na to řekl: "garantuju vám, že pokud si očkováním zmrzačíte dítě, celá školka vás přestane zajímat" a měla pravdu. Do školky mi nechodící skoro-tříleťačku stejně nevezmou a stacionář pro postižené se mi pro ní zdá nevhodný, malá je mentálně v pořádku.

Jen tak na okraj - PNP nám zamítli s tím, že malá nepotřebuje pomoc v min. 3 oblastech života.... Přišlo mi, že to psal někdo od stolu - a taky že jo,.. ten kdo dělal posudek moje dítě v životě neviděl, nedokáže si představit péči o ní ve srovnání s péčí o zdravé dítě. K čemu tedy provádějí sociální šetření v bytě, kde pracovnice vidí jak na tom dítě je, když to neakceptují??!!

Takže shrnuto - Stát mě donutil si povinným očkováním zmrzačit dítě, ale teď nepomůže. Kdo je za tím vším? Úplatky farmaceutických firem, nebo nevědomost a zakořeněné nesmysly o tom, že očkování vymýtilo nemoci? Je to byznys, nebo zdraví prospěšná věc? Udělejte se obrázek sami:  Odkazy k dalším informacím o NÚ.