Je hodně těch, co stále věří bílým plášťům..

02.04.2015 16:20

Ve svém okolí znám hodně rodičů, kteří i přesto, že jejich děti mají problémy po očkování, tak si souvislost nepřipouští, i když jim poskytnu informace. Namátkou například:

Matýsek - narozen předčasne v 7. měsíci. S jeho maminkou (mojí dávnou kamarádkou) jsme se potkaly na neurologii, když byl malému cca rok. Matýsek bere neurologické léky!!!! - tak malé dítě, bere léky jen proto, že byl pravděpodobně poškozen očkováním,.. bude z nej s největší pravděpodobností pacient po zbytek života, (protože léky mají další NÚ, zanášejí a ničí tělo) a o to farmaceutickým firmám jde především. Tak jsme daly řeč a byla tam s malým kvůli stavům apatie - kdy jen kouká do jednoho místa a je mimo. Tak jsem pátrala, jak jsou na tom s očkováním, a samozřejmě ho mají přesně podle očkovacíhho kalendáře. Stavy apatie začaly cca v půl roce - tj po 3. dávce hexavakcíny. Když jsem to kamarádce naznačila, aby ho v žádném případě nenechávala dál očkovat, tak se jen zasmála, že to je přece blbost, protože paní doktorka to přece ví nejlíp....

Barborka - její mamince přišlo hrozně vtipné, že holčička usne ve vteřine a to kdekoliv.. Tak jsem jí vyvedla z omylu, že nejde o vtip, ale narkolepsii. Myslím, že ve své jednoduchosti, za 10 minut stejně nevěděla nic.

Jiřík - po prvním očkování v 9 týdnech se objevil exém,.. dítě očkovali dál.. Když jsem něco naznačila, tak mě známá odbyla tím, že její maminka je zdravotní sestra. (argument jako fík...)

Nikolka - po druhé dávce hexavakcíny, kterou dostala společně s Prevenarem! se objevil několikadenní encefalitický křik, nechutenství, horečky (srážené na radu doktora paracetamolem!!!). Nechutenství přetrvalo, holčička je hubeňoučká, bledá, má zkažené zoubky a zkrácené šlachy. Očkovaná byla samozřejmé dál, protože souvislost nikoho nenapadla.

Moje babička - trpí jakousi stařeckou sklerózou, nebo Alzhaimerem, ač si to nepřipouští, tudíž to nemá diagnostikované. Každoročně se na podzim spokojeně zmíní, že jí doktorka naočkovala chřipku. A myslí si, že teď na ní chřipka nemůže. Každoročně na podzim ovšem pozoruju skokové zhoršení stavu - špatná krátkodobá paměť, třes rukou, nesoustředěnost.... Už 3 roky (od doby, kdy měla mladší dcerka problémy po očkování a já jsem prozřela), jí říkám, ať se nenechá očkovat, že jí to oslabuje imunitu, stejně je nemocná a navíc jí to zhoršuje celkově. Říkám jí, že doktorům nejde o její zdraví, ale o peníze z vakcíny a o udržení statusu "pacient". Načež ona mi pokaždé řekne: "ale ne.. já nic neplatila, to je zadarmo." No neber to,.. zadarmo...! Vloni na podzim jí vyskočila ošklivá vyrážka po celém těle.. shodou okolností asi 2 dny po očkování. Doktorka jí na žádné vyšetření neposlala, od stolu diagnostikovala alergii, ďobla včelu na zklidnění a nasadila prášky. Babi byla spokojená, že se o ní tak hezky starají. Mudra měla vyděláno, tak co by kdo řešil, že?!!! A ještě k tomu dostala doporučení nechodit na sluníčko... moje babička, která chodí ven tak na hodinu denně, rozhodně se nevyvaluje v bikinách před panelákem.. A tuto radu dodržuje dodnes - takže vycházky omezila ještě víc, tím teda i  vit. D pro zlepšení nálady; pohyb - pro posílení oběhového systému... a už se to nabaluje - další a další neduhy, na které v případě potřeby přece existuje tabletka. Já vím, staré lidi nepředělám, a tak tedy budu soustrastně poslouchat, jak jsou ty léky drahé, a že to stáří nestojí za nic..  Pokud chcete vědět víc o přirozeném zdraví, koukněte sem: https://www.splynuti.cz/zdravi-jako-prirozeny-stav/zajimave-clanky/

Kdybych zapátrala v paměti, tak najdu desítky dalších...