Svíčku za včeličku

...očkování není jen neškodná včelička...

7.4.2015 před OC Chomutovka (spodní vchod) 14:00-16:00

Fotky z akce: www.splynuti.cz/zdravi-jako-prirozeny-stav/ockovani2/svicku-za-vcelicku/svicka-za-vcelicku/

V rámci světového dne zdraví jsme se připojili k celorepublikové akci - svíčka za včeličku.

Pojďte zapálit svíčku za oběti očkování. Akce je primárně zaměřena na nežádoucí účinky (NÚ) očkování. Věnujte myšlenku lidem, kteří jsou na tom po očkování se zdravím špatně a vzpomeňte na ty, kteří následkům podlehli. Každý NÚ podléhá hlášení! Podhlášenost, kterou přiznává sám SÚKL (státní ústav pro kontrolu léčiv), je až 99% ! tj., že jen zhruba 1% NÚ je hlášeno (vynásobte si tedy x100 NÚ uváděné v příbalovém letáku). Naléhejte na lékaře, ať NÚ hlásí, nebo to udělejte sami na stránkách SÚKL: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek   Čtěte příbalové letáky vakcín, než je necháte píchnout svým dětem. I léky mají NÚ, ale ty vám nikdo nenařizuje brát a pokud po nich budete mít reakci, tak si ho příště nevezmete. Víte, co je obsaženo ve vakcínách? -> Rtuť! Hliník! Formaldehyd! Buňky z lidských potracených plodů, buňky opičích ledvin, a jiné...!

Je stále mnoho rodičů, kteří si nespojí zhoršení zdravotního stavu svých dětí s očkováním.

Vaše dítě epilepsii, hypotonii, ekzém, časté angíny, oslabenou imunitu, ADD, ADHD, autismus, nebo jiné neurologické poruchy..? Neutišitelný pláč (encefalitický křik) po očkování znamená otok a poškození mozku a NENÍ NORMÁLNÍ REAKCÍ, i když běžnou!!!
Nakoukněte sem, je zde hodně užitečných odkazů: www.splynuti.cz/zdravi-jako-prirozeny-stav/ockovani2/
nebo sem: www.svobodavockovani.cz
nebo sem: www.rozalio.cz
Podepište také petici (www.e-petice.cz/petitions/petice-proti-represivnimu-pristupu-statu-v-otazce-ockovani.html , nebo zde na místě) proti represivnímu přístupu státu, který se připravovanou novelou zákona - pokud projde, bude snažit očkování vynucovat, ale následky NÚ ponesou rodiče, protože za ně lékař ani stát nejsou zodpovědní.

Chcete se dozvědět víc? Přijďte na besedu o očkování ve čtvrtek 9.4.2015 v 17:00 Knihovna Chomutov www.skks.c

příběhy nežádoucích účinků po očkování: www.splynuti.cz/zdravi-jako-prirozeny-stav/ockovani2/pribehy-ze-zivota/

 

Facebooková stránka: www.facebook.com/events/1572154139693417/

 

 

  

vzpomínka na oběti nežádoucích účinků vakcinace 2.pdf (393334)